Srpen 2014

Pozastávko 2

18. srpna 2014 v 23:12 | Mishelle |  INFO
Hojky lidičky !
*Mushroom* mě zatagovala a Sibyll nominovala.
A ještě jsem měla udělat ty diplomky a taky napsat reklamy atd..
Ale zase je toho hodně takže dávám pozastávko alespoň do konce prázdnin.
Možná napíšu nějaký článek nebo oběhnu affs ale nejsem si jistá.
Nevím jak Tuleň, ta tady možná bude ale asi taky ne.
Díky za pochopení.
Tak dobrou noc Mrkající.
Vaše

Optická iluze

14. srpna 2014 v 16:03 | tuleň |  Lenka píše
Ahoj.
Na internetu jsem našla stránky s optickými iluzemi napadlo mě že to sem dám.
Tady je jedno co se mi hodně líbilo.

Tanečnice

Tak tady to je,tento obrázek se opravdu hýbe, je to animace. Její vnímání se už ale u každého člověka liší. Někdo ji na první pohled vidí točit se doprava, někdo doleva. Když se chvíli soustředíš, můžeš zkusit si její směr v hlavě otočit. Pro někoho je to těžší, pro někoho snadnější, ale zkusit to můžeš.

Jestli chcete vidět více klikněte sem:http://www.hryprodivky.cz/clanek/opticke-iluze

Psí pravidla

13. srpna 2014 v 14:06 | Mishelle |  Zvířátka
(A)hojky !
Na internetu jsem našla psí pravidla.
Řekla bych že je všichni znáte :

Byly jsme na 5D

12. srpna 2014 v 21:13 | tuleň |  Něco jako diary
Ahoj, včera jsem byla s Mishelle na 5D. Bylo to skvělé šli jsme na labirint iluzí přišlo mi to lepší než ty horory a Mishelle taky. Potom jsme ještě šli na Dino invasion Mishelle to přišlo tisíckrát strašidelnějši než horory na kterých jsme byly. Třeba jako před měsícem jsme taky byli na 5D ale tentokrát na hororu, bylo to opravdu děsný asi po minutě jsem si přála aby byl konec jmenovalo se to Apokalypsa. Ještě jsme byly (ale to už je asi dva měsíce) na Metrofearu ale to nebylo tak hrozný.
Na tom Metrofearu jsme byly s klukama ze třídy ale to není důležitý.
Jestli chcete zažít něco opravdu hustýho doporučuji zajít na horor: Metrofear,Apokaypsa,Panic hause a nebo Dino invasion.
Samozřejmě tam nejsou jen horory ale i nějaké dobrodružství nebo fantastic i něco pro malé děti.

Každý film:
-trvá asi 5min.
-stojí 69Kč
-jsou tam každý den 10:00-21:00.

Ty peníze zato stojí, teda pokud nebudete mít celý film zavřené oči což se vám možná stane.
Musíte si uvědomit že to není doopravdy a že se vám nic nestane.
To je asi všechno.
Pokud by vás něco ohledně 5D kina zajímalo, napište do komentářů.

Ahoj, tuleň.

Nominace od Maddie ♥

10. srpna 2014 v 22:38 | Mishelle |  Nominace a TAGy
Ahojky všichni.
Ještě než začnu.
Promiňte že jsem tu nebyla ale začalo mě bavit hrát hru BigFarm a od Lenky jsem si půjčila hru Alex kočičák nebo jak se to jmenuje.
A vím že jsem slíbila diplomky ale ještě jsem to nestihla Zamračený.
Ale zkusím to napravit Smějící se!
Dneska jsme byli s dědečkem na mini-golfu a cestou zpátky jsme to vzali přes bobovou dráhu na Javorníku.
Jo a přemýšlela jsem že bych konečně začala ten projekt KDYŽ.. , taky bych v září začala psát deníček a dávala bych sem nějaké návody na výrobky.
No nebudu to okecávat a jdu na to:
Více v C.č.

Kráva

9. srpna 2014 v 15:12 | tuleň |  Písničky, básničky a říkanky
Že nevíte, pročpak kráva
ocasem svím stále mává?
Na louce i na stráni
takto mouchy zahání.

Co to bylo za článek ?

6. srpna 2014 v 12:26 | Mishelle |  AFFS
Ahoj všichni (kdo tady ještě jste XD )!
V sobotu 2.8. tady vyšel divný článek, byl to takový mix.
A co to bylo za článek ???
Více v C.Č.


Už jsem tady!

2. srpna 2014 v 14:55 | Mishelle |  AFFS
Ahoj lidi!
Pes domácí (Canis lupus f. familiaris) je největší domestikovaná šelma a nejstarší domestikované zvíře vůbec, provázející člověka minimálně 14 tisíc let[1]. Obecně se předpokládá, že se jedná o zdomácnělého a umělým výběrem změněného vlka obecného. Celosvětová populace psů je odhadována na 500 miliónů,[2] přičemž toulavých a opuštěných psů je minimálně 370 miliónů,[2] nezisková organizace 600million odhaduje počet jen toulavých psů na světě právě na 600 miliónů zvířat.[3]
Úloha psa v lidské společnosti byla vždy rozmanitá, člověku je pomocníkem při lovu nebo při přehánění stád, zaujímá funkci strážce majetku, svého majitele a dalších domácích zvířat, používá se k přepravě nákladů, jako tažný nebo saňový pes, může být cvičen po použití v ozbrojených složkách či k asistenci hendikepovaným osobám. Zvláště v západní kultuře je nezastupitelná jeho funkce jako společníka člověka. Pes dingo je domácím psem zdivočelým do té míry, že žije zcela nezávisle na člověku.
V České republice jsou chovány přibližně 1 až 2 miliony psů.[5]
Během dlouhého soužití psa a člověka bylo vyšlechtěno nespočet plemen rozdílné velikosti, proporcí, délky a struktury srsti i povahy. V současnosti Mezinárodní kynologická federace uznává 343 plemen,[7] a mnoho dalších uznáno není. Kynologie a chov psů je v České republice jsou řízeny Českomoravskou kynologickou unií, která zastupuje Českou republiku v Mezinárodní kynologické federaci FCI, a minoritně též Českomoravskou kynologickou federací, která spadá pod United Kennel Clubs international (UCI).

Vzduch je směs plynů tvořící plynný obal Země - atmosféru - sahající až do výše asi 100 km. Má vliv na všechny chemické proměny jak v nerostné přírodě respektive v neživé přírodě, tak i v živých organismech. Prakticky všechny živé organismy (živá příroda) by bez kyslíku z ovzduší nemohly vůbec existovat. Má i své významné fyzikálně chemické vlastnosti, jedná se zejména o transport vody neboli koloběh vody v ovzduší. Mimo jiné vzduch (resp. kyslík v něm obsažený) také slouží k oxidaci paliva ve všech běžných spalovacích motorech, k oxidaci paliva při výrobě elektrické energie v tepelných elektrárnách, dále při vytápění či ohřevu vody atd. Vzduch tedy slouží coby druhá (prakticky neviditelná) složka každého běžného fosilního paliva.
Křeček je obecné označení pro některé hlodavce z čeledi myšovití (Muridae), případně křečkovití. České názvosloví je však značně odlišné od současného názoru na skutečnou příbuznost. Jako "křeček" se tak označuje velké množství rodů, ačkoliv v ČR je znám zejména křeček polní (Cricetus cricetus) z rodu Cricetus.
Kočka domácí (Felis silvestris f. catus) je domestikovaná forma kočky divoké, která je již po tisíciletí průvodcem člověka. Má pružné a svalnaté tělo, dokonale přizpůsobené lovu, ostré drápy a zuby a vynikající zrak, sluch a čich.
Kočka domácí vždy sloužila člověku především jako lovec hlodavců, v současnosti se uplatňuje také jako společník člověka. Tohle je maskovaná kontrola affs vyplň: za prvé: přezdívka, za druhé: blog. Cca v pondělí napíšu vysvětlení.V červnu 2007 byl však dovoz kočičí kůže a kožešiny do Evropy zakázán.[2]
Člověk rozšířil kočku domácí prakticky na všech kontinentech (s výjimkou Antarktidy), na mnoha místech zpětně zdivočela.