Červenec 2015

Dovolená a pár dalších blbin

30. července 2015 v 21:09 Sára píše
Ahoj! Tak jsem tu zase já, Sara. :D
!WARNING!Je to článek o ničem a je to jen popis dovolené a takový menší popis mého života v poslední době!WARNING!

Omlouvám se za pauzu, avšak jak někteří víte, jsem na dovolené v Chorvatsku. Internet tu je, ovšem jsme ubytováni v patře, kde už ta wifi není zcela funkční. Dnes jsem se ale rozhodla, že začnu okupovat stůl domácího a budu mu sedět na verandě kde je wifi. Snad to chápete. :D
Jsou tu ukrutný vedra. T-T A já si stěžovala, že v ČR je vedro..
Ani si nedokážete představit, jaké je to pro mne jako pro introverta s neoblibou vedra utrpení. Tolik lidí..ještě, že rodiče našli místo kde je méně lidí..ale na mě je to stejně hojný počet. Ani číst se tu pořádně nedá. Fakt na nic. :D
Teď si zrovna stahuji díly Fairy Tailu, abych se na toto anime mohla koukat i offline. :D Kdyby někoho zajímalo co čtu. Zaklínač:Bouřková sezóna. V poslední době jsem ulítlá na spoustu věcí..FnaF,Zaklínač 3 a vše kolem něj,kreslení,NCS Release,Minecraft..asi jsem se zblánila. :'D Mimochodem. Jak jsem už zmínila, na našem apartmánu není internet. A jelikož v této době už je většina her a programů korigována internetem, vrátila jsem se ke starým dobrým Simíkům. :D
A jelikož jsem dala jednu Siminku na dráhu hudby,konkrétně rockové, zastihla jsem ji v celkem hezké póze a prostě jsem se nemohla ovládnout a chtěla jsem ji upravit. Už jsem si zase díky internetu spustila Photoshop, tak snad už budu upravovat. Potom sem možná hodím výsledek. A jak si užíváte 'poslední chvíle' prázdnin Vy? :))
Snad jsem Vás neunudila, nenutila jsem Vás to číst..tak to na mě nesvádějte. :D
Tak hezký večer a 'zbytek prázdnin',Sara Oak! :))

Moje nový morče

25. července 2015 v 14:40 | tuleň |  Lenka píše
Moje nový morče není zas až tak nový mám ho už cca. 7 měsíců.
Jmenuje se Ferda ale jelikož se mi to jméno nelíbí tak mu říkám křečekS vyplazeným jazykem
protože když jsem ho viděla poprvé tak se svou velikostí připomínal spíše křečka.Smějící se

Chová se uplně jinak než Rozárka(moje starý morče)
1.Pořát mě hryže do prstu.
2.Nenechá se pohladit.Křičící
3.Je strašně vybíravej na potravu.
4.Pořát do něčeho naráží:do domečku nebo do stěny klece.A o misku se vždycky přerazí.

No prostě mám retardovaný morče ale mě to nevadí aspoň s nim srandaSmějící se.
Tak zatím

Testování na zvířatech

24. července 2015 v 17:00 | Sara Oak |  Sára píše
Ahoj.
Už nějakou dobu poslouchám o testování kosmetiky na zvířatech. Všichni říkají, jak je to strašně ošklivé a že jim je zvířátek líto. Každopádně ve třídě máme jednu holčinu..Mishelle ví své. Lidi? Odkdy jste se začali malovat? Té holce je 12 let a už má kvanta krémíčků rozdělených podle částí dne, kvanta šminek a o oblečení ani nemluvím. (snad na skoro každý den má jiné) Nechává si o obličej pečovat v salonech a chová se namyšleně, jakoby jí bylo dvacet. Možná si někdo říká, proč sem tahám tyto pitomé osobní problémy, když je článek o něčem úplně jiném. Chci pouze poukázat na to, jak ona miluje svého koně a jiná zvířata,zároveň se patlá šminkami které byly na zvířatech testované. Trošku divné, že?
Teď už se o kosmetice moc polemizovat nedá. 11.března 2013 bylo ustanoveno, že žádné kosmetické výrobky a jiné položky testované na zvířatech se do EU nesmí dovážet. Popravdě nevím, jak strašně to firmy dodržují.
Ovšem teď už je pravděpodobně testování kosmetiky na zvířatech minimální, protože firmy by jinak pořádně prodělaly, když nemohou dovážet výrobky celosvětově. A zaslouží si prodělat. Avšak teď odstraníme kosmetiku z paměti a přejdeme trošku k jinému tématu týkající se..ehm, 'krásy'.
Když jsem byla menší škvrně, než jsem teď, milovala jsem myšky. <3 Je mi jedno, že je možná půlka matek nenávidí a pokaždé, když je vidí, otřesou se a vyskočí na židly. Jsou to tvorové jako my. Kdybych byla smrtelně nemocná, taky moje máma vyskočí na židly a začne se mě štítit?!
NE! Proto nevím, proč se lidé štítí myší přesto, že jsou jako my. Počkat. ONI NEJSOU JAKO MY! Proč?!
Firmy vyrábějící botox na nás lidech totiž nic netestují! Já jsem silně proti tomu, aby se botulotoxin testoval na myškách. *definice botulotoxinu organizace Svoboda zvířat-Botox je obchodní název jednoho z produktů vyráběných z jedu botulinu. Kvůli masovému používání tohoto a podobných botulinových přípravků byl však výraz "botox" přijat veřejností jako všeobecné jméno a označuje tak injekční vyhlazování vrásek tímto jedem.
Botulotoxin je produkován bakterií Clostridium botulinum, která se může vyskytovat ve zkažených masových konzervách. Botulismus byl dříve obávanou, často smrtelnou otravou jídlem. Postižená osoba umírala v agónii kvůli ochrnutí dýchacích cest.
Botulotoxin je jedním z nejsilnějších známých jedů. Nepředstavitelně malé množství - setiny tisíců miligramů - dokáže zabít člověka.
Při kosmetické aplikaci je botulotoxin vstříknut injekcí do různých míst v obličeji, a protože způsobuje ochrnutí svalů, má tento zákrok za následek dočasné vyhlazení vrásek. Tento efekt přetrvává dva až šest měsíců. Tak dlouho totiž trvá tělu, než obnoví nervová zakončení.
Americká firma Allergan osvětlila alternativní metodu testování botoxu. Ne na zvířatech..to je hlavní.
Svoboda zvířat (organizace, která bojuje proti testování na zvířatech) zastupuje podle mě velmi chytrá žena-Barbora Bartušková Večlová. Usiluje o to, aby britská firma Ipsen,německá Merz a japonská Eisai přestaly testovat botulotoxin na myších. Je nepochopitelné, proč když existuje dnes už mnoho alternativních metod,pořád testují na zvířatech. Se jim líbí koukat na to, jak myši umírají nesnesitelnou a pomalou smrtí?! Divím se, že v noci spí. Hold prachy se jim vydělávají, tak co asi zmůžou dvě organizace přičemž jedna z nich je maličká.
Zmůžou toho hodně, když jim pomůžeme! Já sama se zapojila a přeposlala dopis na protest.

Chcete taky protestovat a pomoct zvířátkům? Zde je stránka kde se dozvíte vše a rovnou Vám dávám odkaz, jak pomoci. http://www.pokusynazviratech.cz/botox.htm#pomoc
Je to trochu netradiční článek, ale myslela jsem, že by to někoho zajímat mohlo.
Omlouvám se za případné chyby, ale to rozhořčení mě vedlo k rychlému psaní.
Tak hezký zbytek dne, Sara Oak! :)

Soutěž: O nejhezčí zvířátko

24. července 2015 v 1:06 | Mishelle |  Soutěž

Vítám Vás u dnešního článku :) !
Ano, je to tak, dneska oficiálně vyhlašuji soutěž.
Je to soutěž ,,O nejhezčí zvířátko".

Info:
- soutěž o nejhezčí zvířátko (nemusí být domácí!)
- vyfoťte ho a fotky (+ přihlášku) posílejte na email: we-crazy-diary@seznam.cz
- fotka může být starší
- mazlíček může být váš, kamarádky nebo volně žijící ale ne z internetu!
- není žádné speciální téma... prostě zaujmout :D
- DEADLINE(=termín odevzdání) I0.8. 2oI5

Přihláška:
1) Jméno mazlíčka
2) Vaše přezdívka a blog (pokud nějaký máte :) )
3) Fotka

Ceny:

1. místo - překvapení (v podobě pamlsků :D), diplomek a reklama na blogu - 1 měsíc
2. místo - diplomek a reklama na blogu - 14 dní
3. místo - diplomek

Pokud bych se do té doby naučila s PS, tak by tam mohla být i nějaká grafika...
Uvidíme.. ty ceny nejsou vůbec jisté!


DŮLEŽITÉ!!!

26.7.-3.8. Tady nejsem! Letím do Holandska.
Neberu si počítač a nevím jak to tam bude s internetem.
Takže na emaily a komentáře budu odpovídat nejdřív 3.8.
Děkuji za pochopení :)


Tímto bych to ukončila.
Ano je 1 hodina ráno a já absolutně nestíhám.
Chtěla jsem ještě napsat na druhý blog a oběhnout affs, ale to už asi nedávám,
moc se omlouvám :( .Až se vrátím, tak už budu aktivní ;) !

Dobrou noc,
Mishelle

Dovolená

22. července 2015 v 13:20 | Sara Oak |  Sára píše
Ahoj.
Je mi to strašně moc líto. Nastoupila jsem a hned zase odjíždím..chápete, že mi rodiče až včera řekli, že zítra odjíždíme do Chorvatska?! ._. :DDDD No nevadí nom..
Připravím si pro Vás několik plánovaných článků a pokusím se na každý den, popř. obden. Určitě si vezmu počítač, takže možná někdy večer písnu.
Nenávidím nudu u moře. (Ne, teď nemluvím o nudapláži, ale když se prostě jen tak válíte na pláži a nemáte co dělat :D)
Asi si vezmu kvanta papíru a budu si kreslit. ^^ Napadlo mě, že bych si teď předkreslila anatomii několika různých postav a zvířat a potom bych celou dovolenou stínovala. :D Ale Freddyho tam brát nebudu, toho si chcu zarámovat a tak ho raději v klidu dokreslím doma. O-O Budu kreslit několik koní. Anatomie kdyby to někoho zajímalo-
Klidně vyberte, které bych měla kreslit. :) (mně se popravdě dost líbí ten úplně první vlevo nahoře) Budu ráda!
Potom budu nejpovedenějšího překreslovat na pc..možná. :D
Pak si nakreslím ještě něco z Five nights at Freddy's. Někomu se zdá divné, že pořád mluvím jenom o tom..
Mám FnaF náhodou ráda a dost často to hraju. :D No a jelikož jsem ničič stěn, potřebuji ztrhanou omítku něčím překrýt. :'D Tak si nakreslím Freddyho,Bonnie,Chicu a Mangle. Kdybyste ty zdi viděli..jsou celé polepené obrázky aby nešla ztrhaná omítka vidět. :'DDDDDD Popř. aby nebyly vidět zbytky LEPIDLEM přilepených plakátů. xDDD Hold když jsem byla malá,přemýšlela jsem spíše zadnicí než hlavou. ._.
No. Myslím, že tolik věcí na kreslení budou stačit. Kreslí tu taky někdo strašně rád jako já? O-O
Nevím, jestli jdou do komentářů dávat obrázky..ale jestli se mi někdo chce pochlubit, tady mě můžete kontaktovat- https://www.facebook.com/profile.php?id=100009048550998&fref=ts NEBO SaraOakstreet@centrum.cz a do předmětu 'Kreslení'. Popř. mi pište do komentářů rady čemu se mám při kreslení vyvarovat. :)
Nevím, jestli sem toho Freddyho ukázat či ne.. O.O Raději ne. :DDDDDD
Já už nevím co psát..pořád mám strach, že to nikdo číst nebude a nikoho to zajímat nebude. ._. Že si to čtete jen kvůli AFFS. :/ Proto bych potřebovala vědět, co Vás zajímá a nenudila Vás tu grafickými kecy.
Tak pište, co Vás třeba zajímá! :) Já jdu zatím najít nějaké zajímavé téma o grafice nebo Vám představím někoho kdo edituje obrázky. :) Tak snad jste si tento článek užili! Tak ahoooj! :))
BTW NA DOVOLENÉ JSEM OD:23.7.2015-cca 10.8.2015

Tečkový článek -_- a ještě něco :)

21. července 2015 v 23:00 | Mishelle |  Míša píše

Ahoj....

Jo, cítím se trapně...
Pořád na tu soutěž myslím (a myslela), ale nebyla jsem schopná sem dát výsledky..
Jde o to, že jsme skoro před rokem vyhlásily soutěž a ... pořád není ukončená...

Proto jsem se rozhodla pro 2 věci:
1. Sice to nemůžu dohnat, ale alespoň nebudu mít tak špatný svědomí... vyhlásím jí teď
2. Začne nová soutěž, asi to bude ta samá, akorát s jiným názvem a bude líp ,,řízená" ;)

Jdeme na vyhlášení:

Na prvním místě se umístili........Prezentace

20. července 2015 v 12:54 | Sara Oak |  Grafika
Takže ahoj!
Rozhodla jsem se, že dnes asi natočím video kde budu vyrábět nějakou prezku. Máte nápad, jaké by mělo být téma prezentace? Pokud ano, budu ráda za rady. :)
Kdo by netušil, co je prezentace-
To byla první v Photoshopu..tak se nelekejte. :D
Téma jako například:Dej tam nějaký obrázek pejska!,Udělej nějakou letní prezentaci,atp..
No. Dál netuším co psát. :D Tak ještě jeden edítek z SSO Vám ukážu. xD
No a pokud máte určité téma, které by Vás zajímalo, napište do komentářů! :) Ráda se na to téma sama podívám a napíšu o tom něco, ať tu taky pořád nemelu jen o grafice. :)
Tak snad se Vám tento kratší článek alespoň maličko líbil. :D
Pac a pusu,Vaše Sara! :DD

Nováček na stránce?!

19. července 2015 v 20:56 | Sara Oak |  Sára píše
Ahoj.
Asi mě ještě neznáte. Jsem tu nová..ANO NOVÁ! :D
Možná si tu všichni mysleli, že tu bude jenom Mishelle a Tuleň (po tom roce, co mají tento blog by to bylo celkem očekávané), každopádně Mishelle je moc přesvědčivá a silou slov (a pěstí) mě přinutila, abych sem psala taky.. :D
Pochazím z podivné planety špinavých ponožek. A taky z blogu http://starstableonlinesaraoakstreet.blog.cz/ který tu byl dříve "propagován".
Abych se více představila:
1) Zájmy: Grafika, kreslení, ježdění na koni, PC hry, tanec
2) Zaměňování je mojí specialitou:Počítač místo školy, na noc čokoláda místo zubní pasty a kartáčku
3.1) Moje vlastnosti kterých se chci hrozně moc zbavit:Nervní,žárlící,nemožná a mnoho dalších :'D
3.2) Moje vlastnosti, za které jsem ráda:Hledaná informace není k dispozici, nebo neexistuje. Je nám líto
4) Ostatní otázky ráda zodpovím :)
Toť pár informací o mně. Klidně se ptejte. :)
Grafice (konkrétně editování fotek ze hry Star Stable Online) se věnuji asi nějaký dva roky a stejně to vypadá jako slátanina ze školky. xD Prezentacím, gifům a avatarům do hry Howrse ale i jiných her, či jen tak se věnuji pár měsíců. Žádný zázrak.
Designům se věnuji taky pár měsíců, každopádně jsem to snad ani říkat nemusela, protože jsem v tom naprostý noob. Podobně jako ve všem ostatním s grafikou a kreslením. :'D Howrse přezdívka pokud si mě chcete přidat-sasarara
Teď pár ukázek těch zmíněných hrůz. :D
Edit-

Prezentace kterou jsem vyrobila nedávno pro sebe-
GIF který jsem tak ze srandy narychlo vyrobila :D -

Mám tam ochranné prvky, tak se nedivte, že to možná vypadá divně. :) Já jen pro jistotu, měla jsem už zkušenosti. :P :D Z kreslení asi nic dávat nebudu, protože sice mám rozkresleného Freddyho Fazbeara ale nevím jestli by o to byl zájem když stejně není hotový. :) Každopádně pokud budete chtít, pak sem nějaké to W.I.P. dám nebo rovnou dodělaného. (W.I.P.-Work In Progress-Fotky, kde ukazujete svůj postup a pokrok v nějakém uměleckém díle)

Táákže..byl to dlouhý článek, ale jestli jsi vydržel/vydržela až sem, tak jsi borec! :D Děkuji za přečtení a doufám, že si na mě uděláte jakýkoli ale pravdivý názor. :) Otázky a názory mi klidně napište.
KONTAKTY: YT CHANNEL, BLOG, FB, EMAIL-SaraOakstreet@centrum.cz
Tak já bych se s Vámi asi rozloučila. :) V komentářích odpovídat budu, takže se klidně ptejte nebo pište na výše zmíněné soc. sítě a emaily. A za odběr Vás neuškrtím. :D Děkuji a ahooj! :)) :**

News :)

19. července 2015 v 19:01 | Mishelle |  INFO
Strašně moc se omlouvám za neaktivitu, ale tak trochu jsem skoro vůbec nebyla doma.
Nejdřív Anglie, tábor, minidovolená v jižních Čechách.
Prostě jsem neměla kdy a jak psát :( .
Ještě se chci omluvit že tu 25.7.-2.8. nebudu.
Jedu s tetou do Holandska.

Ale mám supééér zprávu!


Jeden z kratších článků

1. července 2015 v 17:41 | Tuleň |  Lenka píše

Chtěla bych se omluvit za to že jsem hodně dlouho nepsala.
Prostě když se mi něco nechce a není to povinné tak to neudělám
proto taky nechci chodit na žádné kroužky.
Ve škole je to něco jiného tam se musim učit
Je možné že mě blog zase začne bavid a budu psát ale nic neslibuji.