Prosinec 2015

Vánoce

26. prosince 2015 v 15:00 | Sara Oakstreet |  Sára píše
Ahoj! Tak co Vánoce lidi? :) Co Vás třeba nejvíce potěšilo? Mě asi nový FUKČNÍ mobil a pár věcí na kreslení..nicméně jsem spokojenější než jsem čekala.
Taky by mě zajímala budoucnost tohoto blogu..tak nějak se to řítí někam kdo ví kam. :/ V poslední době jsem tak trochu jediná co přidává články. ._. Chci se Vás zeptat..máte zájem, nebo ne? Nechci zbytečně psát články, když je poté nikdo nečte a tak..proto se Vás ptám. Díky za odpovědi. :) Zatím ahoj.

Animeee+Grafika

11. prosince 2015 v 20:09 | Sara Oakstreet |  Sára píše
Ahojky! :D Tak tu jsem zase po dlouhé době..
Mezitím se stalo "dost" věcí. Takže např. mám tedy dodělaný pokoj, grafický tablet konečně přišel (i když jsem si teda musela pořídit jiný typ než jsem původně chtěla) a to nejdůležitější..stal se ze mě za tu dobu hodně velký otaku který jde poznat na 100 m. :DD (a to jen tím, že pořád křupu prsty nebo řvu na celou chodbu školy "Yukiiiiiiii"..nebo, že neustále bulím kvůli smrti..L-a.. T-T Ok asi spíš kvůli tomu, že si na ruku neustále kreslím anime.. :DD)
Dost teď kreslím anime..tak třeba pár ukázek (ok,tak jedna, ale až dokreslím nákresy Suzuyi a Kanekiho tak sem dám další článek i s dalšími obrázky! xD)

Ostatní raději neukazuji, protože to jsou největší patlanice a jsou to spíše takový..zkoušky tabletu a programu zároveň, takže je lepší je nezveřejňovat. :D
A! Ještě něco. :D Chtěla bych si dát předsevzetí na rok 2016.. (možná s tím začnu dřív, já nevím :D ) Budu každý týden vydávat alespoň jeden článek. :P Jo, bude to hodně těžký a jestli se s tím nějak porvu, to uvidíme. Ale pokud opravdu nebudu mít o čem psát nebo toho budu mít hodně na práci, budete se muset smířit alespoň se snahou. :'D
No a to bude asi konec. Třeba mi napište, co se změnilo u Vás nebo něco zajímavýho na počtení! :D
Tak zatím ahoj. ^^